Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Wypełnianie ust stało się bardzo popularne. Z takich zabiegów upiększających korzystają panie o małych ustach, słabo widocznej linii wargowej. Na szczęście wypełnianie ust jest zabiegiem bezpiecznym o ile przeprowadzony jest w sposób prawidłowy. Po takim zabiegu usta są pełne, ponętne i równe, mają nawet ładniejszy kolor.

Kwasowe powiększanie ust w salonie

precyzyjne wypełnianie ust - bydgoszczWypełnianie usta staje się coraz bardziej powszechne mimo, że cena za 1 ml trzeba zapłacić około 800-1000 złotych. Każda kobieta chętnie umówi się na precyzyjne wypełnianie ust – Bydgoszcz ma polecanych salonów kilka. Można w nich wykonać wypełnienie ust oraz inne cieszące się dużym zainteresowaniem zabiegi upiększające. Jednak to wypełnianie ust jest najczęściej stosowanym zabiegiem. Jest to zabieg bezpieczny i nie ma większych przeciwskazań do jego wykonania. Oczywiście przeciwskazaniem jest ciąża i karmienie piersią. Dodatkowo osoby przewlekle chore oraz z wieloma alergiami również nie powinny poddać się zabiegowi. Powiększanie ust wiąże się z ich opuchnięciem przez pewien czas. Warto po powiększeniu stosować się do wszystkich zaleceń po zabiegowych jakie udziela nam kosmetyczka. Takie usta wygoją się szybciej i będziemy się dłużej cieszyć ich nowym pełniejszym kształtem. Cały zabieg trwa około 30-40 minut. Efekt utrzymuje się od 6-12 miesięcy i zależy od wielu czynników. Dobrze wykonany zabieg przyniesie spektakularny lub delikatny efekt powiększenia ust.

Zabiegi upiększające cieszą się mino wysokiej ceny coraz większym zainteresowaniem. Kobiety lubią wykonywać powiększanie ust, modelowanie czy też wolumetrię twarzy. Wypełniają również różne bruzdy np. przy policzkach. Chcą wyglądać i czuć się pięknie. Zabiegi upiększające poprawiają samoocenę i powodują, że mamy większą pewność siebie.