Lekkie mleko kokosowe

Zdrowa i ekologiczna żywność stała się szalenie modna wśród osób w każdym wieku. Przeważnie sięgają po nie osoby aktywne oraz dbające o swoje codzienne menu, które stale urozmaicają o nowe i wartościowe produkty spożywcze.

Do czego wykorzystać napój kokosowy?

mleko kokosowe natumiNa wielu osób, mleko jest jednym z podstawowych produktów, które zawsze mają u siebie w lodówce, obok jajek i sera. Niemniej jednak warto zauważyć, że są osoby które ze względów zdrowotnych rezygnują z nabiału, ponieważ jego spożycie, powoduje u nich dokuczliwe dolegliwości. W takiej sytuacji, często alternatywnym rozwiązaniem jest napój roślinny, który nie tylko wyglądem, ale, przede wszystkim, smakiem i wartościami odżywczymi, zastępuje klasyczne mleko. W sprzedaży znajdziemy mleko kokosowe Natumi, które jest jednym z najczęściej wybieranych produktów wegańskich. Jest ono pozyskiwane z miąższu kokosa, który jest namaczany we wrzątku, a następnie dokładnie miksowane. Chcąc uzyskać mleko kokosowe w wersji Light, wystarczy do napoju dolać wody, natomiast w przeciwnym wypadku mamy pełnowartościowy napój kokosowy o maksymalnej zawartości tłuszczu. Jeżeli chcemy kupić sprawdzone mleko kokosowe, które nie zawiera cukru, glutenu, a także laktozy, to warto wybrać firmę Natumi, działającą na polskim rynku już od wielu lat i cieszącą się ogromnym zaufaniem wśród klientów. Słynie ona z produktów alternatywnych dla nabiału z mleka krowiego, a także z produktów ekologicznych o wysokiej jakości. Na pewno jej asortyment można znaleźć we wszystkich sklepach z żywnością ekologiczną.

Po mleko kokosowe może sięgać każdy, kto chce urozmaicić swoją dietę o produkt naturalnie słodki i aromatyczny. Co ciekawe, napój kokosowy doskonale pasuje do wielu zup, a także deserów i wypieków, nadając im wyjątkowy smak.