Poszukiwania sznurka jutowego

Zawsze gdy wręczam komuś prezent, zwracam uwagę na to, aby był pięknie zapakowany. Zdaję sobie sprawę z tego, że opakowanie stanowi część prezentu. Mojej najlepszej przyjaciółce kupiłam ostatnio książkę na urodziny. Już od dłuższego czasu zastanawiałam się nad tym, w jaki sposób mogę ją zapakować, żeby wyglądało to ładnie i estetycznie.

Zalety ozdobnego sznurka jutowego

sznurek ozdobny jutowyW końcu po dłuższym zastanowieniu udało mi się wpaść na pewien pomysł. Uznałam, że przewiąże książkę sznurkiem jutowym. Co prawda nie miałam takiego ozdobnego sznurka w domu, ale wiedziałam, że bez problemu dostanę taki produkt w każdej pasmanterii, dlatego postanowiłam nie tracić więcej czasu i udać się do miejsca, gdzie można go zakupić. W wybranej pasmanterii udało mi się dostać bardzo ładny sznurek ozdobny jutowy. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że jest on niezwykle solidny i wytrzymały. Przede wszystkim nie strzępi się przez co jest ceniony przez wielu klientów. Jest on wykonany z naturalnego tworzywa, które nie było barwione, dzięki czemu mogę bez obaw użyć go do pakowania nawet delikatnych rzeczy. Wybrany przeze mnie sznurek miał dwa milimetry grubości i był dostępny w niezwykle niskiej, atrakcyjnej cenie. Wobec tego zdecydowałam się dłużej nie wahać i natychmiast dokonałam zakupu. W domu szybko przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”.

Przede wszystkim dlatego, że taki sznurek prezentował się naprawdę elegancko. Z łatwością mogłam nim estetycznie obwiązać książkę przeznaczoną na prezent. Od tego momentu bardzo często wykorzystuje go do wykonywania różnych pracy DIY oraz do pakowania prezentów. W tej ostatniej sytuacji bardzo dobrze komponuje się on z szarym lub kolorowym papierem ozdobnym. Cieszę się, że wpadłam na taki dobry pomysł.